9 مزیت خرید ویپ در مقابل سیگار کشیدن(بخش اول)

9 مزیت خرید ویپ در مقابل سیگار کشیدن(بخش اول)

تقریبا همه ما خطرات سیگارکشیدن را این روزها می دانیم و دلیل خوبی هم دارد! دود سیگار به راه های هوایی ریه های شما آسیب می رساند، آن ها را تحریک می کند و باعث بیماری های متعدد می شود. با وجود 12 میلی گرم نیکوتین در کیت ویپ که به طور متوسط برابر با یک نخ سیگار است. در حالی که شباهت هایی از نظر اندازه و مقدار استفاده ‌، بحث در مورد اینکه بین سیگارکشیدن و خرید ویپ کدام بهتر است اغلب مطرح می شود.
به همه افرادی که سیگار می کشند توصیه می شود که آن را ترک کنند زیرا استنشاق تنباکوی قابل احتراق سموم بسیار خطرناکی ایجاد می کند. بنابراین، اکثریت قریب به اتفاق سیگاری‌های فعال فعلی مایلند با یافتن‌یک جایگزین مناسب، عادت خود را برای همیشه کنار بگذارند.
با این حال، چیزی که بسیاری از مردم نمی‌دانند این است که چگونه ویپ یا سیگارهای الکترونیکی، نه تنها می‌توانند به شما کمک کنند تا سیگار را ترک کنید، بلکه با انجام این کار ایمن‌تر و مؤثرتر نیز می‌توانید این کار را انجام دهید.

1. به طور قابل توجهی برای سلامتی شما بهتر است.

اطلاعات نادرست زیادی در مورد ایمنی استعمال ویپ وجود دارد، و بسیاری از مردم ویپ را به همان اندازه و چه بسا خطرناک‌تر از سیگارکشیدن می‌دانند، در حالی که این موضوع کاملاً صادق نیست. تخمین‌زده می شود که ویپینگ 95 درصد برای سلامتی شما بهتر از سیگار است، و اثربخشی آن به عنوان کمکی برای ترک به این معنی است که احتمال موفقیت شما در کاهش یا ترک سیگار، که بزرگترین مزیت از همه است، بیشتر است.
مایعات الکترونیکی حاوی مواد شیمیایی بسیار کمتری نسبت به دود سیگار هستند و مانند قطران در ریه ها در بدن نمی مانند. کسانی که خیلی سریع به ویپ روی می آورند فواید سلامتی بسیار خوبی از جمله فشار خون پایین، تنفس راحت تر، بهبود عملکرد سیستم ایمنی، بهبود حس چشایی و بویایی و بهبود عملکرد ریه را می بینند، همه در عرض یک ماه!

2. ویپ یک راه واقعا موثر برای کمک به شما برای ترک سیگار است.

همانطور که اشاره کردیم، ویپ ها در کمک به سیگاری‌ها برای کاهش یا ترک سیگار بسیار موثر هستند. بر اساس جدیدترین داده‌های ONS در مورد عادات سیگارکشیدن در بریتانیا، بیش از نیمی از سیگاری های فعلی در بریتانیا تمایل به ترک سیگار دارند و شایع ترین دلیل استفاده از سیگارهای الکترونیکی کمک به کاهش یا ترک سیگار است.

تحقیقات همچنین نشان می‌دهد که ویپینگ تقریباً دو برابر درمان‌های جایگزین نیکوتین سنتی (NRTs) موثر است – این به مواردی مانند آدامس نیکوتینی، چسب‌ها، کیسه‌های نیکوتینی، قرص‌ها، استنشاق‌ها و سایر کمک‌های ترک «سنتی» اشاره دارد. یک مطالعه، با همکاری سرویس توقف سیگار NHS، نشان داد که در میان گروهی از سیگاری‌هایی که سعی در ترک سیگار داشتند، 18 درصد از مصرف‌کنندگان سیگار الکترونیکی پس از یک سال سیگارکشیدن را ترک کردند، در حالی که تنها 9.9 درصد از مصرف‌کنندگان سنتی NRT بودند.
دلایل زیادی وجود دارد که ویپ‌کشیدن در کمک به ترک سیگار بسیار موثر است و داشتن‌نیکوتین تنها بخشی از تجربه کلی است. ویپینگ در کمک به ترک سیگار بسیار مؤثر است، زیرا بسیاری از عادات فیزیکی و هوس‌هایی را که بدون اینکه متوجه شوید طی ماه‌ها یا سال‌ها مصرف سیگارهای سنتی پیدا می‌کنید، ادامه می‌دهد و آسیب کمتری به شما وارد می‌کند. بسیاری از سیگاری‌ها پس از ترک سیگار با پیداکردن کاری برای انجام‌دادن با دست‌هایشان مشکل دارند – ویپ به شما این امکان را می‌دهد!

***

حتی عمل فیزیکی استنشاق و بازدم دود یا بخار می تواند چیزی باشد که برای مثال با چسب ها، آدامس ها یا پاستیل ها از دست می دهید. علاوه بر این، ترک سیگار نیکوتین برای بسیاری به دلیل توانایی آن به عنوان یک سرکوب کننده اشتها دشوار است، به این معنی که افراد کمتر غذا میل می کنند. دست کشیدن از آن و روی آوردن به غذا – که منجر به اضافه کردن وزن برای آن اعتیاد از دست رفته می شود – مبارزه ای است که باید سعی کنید در برابر آن مقاومت کنید.

اما با ویپ، جایگزین مناسبی دارید که، نه منجر به اضافه کردن چربی می شود. و نه به عنوان یک ترفند کاهش وزن سریع عمل می کند. اثربخشی آن در این است که عادت نیکوتینی را در ابتدا حفظ می کند. در نهایت، برای بسیاری از افراد سیگاری، سیگار کشیدن یک فعالیت اجتماعی است. و این جنبه چیزی است که هنگام تلاش برای ترک آن از دست می‌دهند. ویپینگ به شما امکان می دهد تا جنبه اجتماعی سیگار کشیدن را بدون حفظ یک عادت خطرناک ادامه دهید.

اگر تصمیم به خرید ویپ دارید بر روی لینک زیر کلیک کنید:

خرید ویپ

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم