9 مزیت خرید ویپ در مقابل سیگار کشیدن(بخش دوم)

9 مزیت خرید ویپ در مقابل سیگار کشیدن(بخش دوم)

خرید ویپ

3. بخار دست دوم به اندازه دود دست دوم خطرناک نیست.

برای سال‌های متمادی، تاثیر دود دست دوم مورد مطالعه قرار گرفته‌است و نتایج نشان می‌دهد که سیگارکشیدن نه تنها برای خود سیگاری‌ها، بلکه برای اطرافیانشان نیز به‌طور باورنکردنی خطرناک است. دودی که از محصولات تنباکو خارج می شود حاوی بیش از 5000 ماده شیمیایی و حدود 70 ماده سرطان زا (مواد سرطان زا) شناخته‌شده است. دود دست دوم بسیار خطرناک است زیرا می تواند توسط افراد دیگر استنشاق شود، نه فقط سیگاری. در کودکان، اثرات دود دست دوم می تواند منجر به موارد زیر شود:

  • افزایش خطر عفونت های تنفسی مانند برونشیت و ذات الریه
  • افزایش خطر عفونت گوش، بینی و گلو
  • افزایش خطر ابتلا به آسم شدید و حملات آسم
  • افزایش خطر ابتلا به سندرم مرگ ناگهانی نوزاد (همچنین به عنوان SIDS یا مرگ تخت نوزاد شناخته می شود)

در بزرگسالان، دود دست دوم می تواند خطر ابتلا به بیماری های قلبی، سرطان ریه و سکته مغزی و سایر بیماری ها را افزایش دهد.
از سوی دیگر، نشان داده شده است که ویپینگ در هنگام استنشاق بخار دست دوم خطرات مشابهی ندارد. مانند هر چیزی که بخار می‌شود، هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که هنوز باید یاد بگیریم، اما همه شواهد فعلی نشان می‌دهند که اثرات بخار دست دوم ناچیز است، زیرا بخار خیلی سریع تبخیر می‌شود و در هنگام ویپینگ، شرایط را برای اطرافیانتان بسیار ایمن‌تر می‌کند. برخی از متخصصان بهداشت توصیه می‌کنند که از ویپ در اطراف کودکان کوچک و زنان باردار خودداری کنید، با این حال، برای حفظ امنیت.

4. بخار مانند دود سیگار باقی نمی ماند.

مطالعات نشان داده‌است که بخار بازدم‌شده توسط کاربران سیگار الکترونیکی در عرض چند ثانیه تجزیه می شود، بدون اینکه کیفیت هوا را حتی در یک اتاق با تهویه ضعیف کاهش دهد. از طرف دیگر دود سیگار می تواند بیش از 30 دقیقه در هوا باقی بماند.

در حالی که اثرات سیگار کشیدن غیرفعال را تشدید می کند، این امر همچنین باعث می شود که دود سیگار در اثاثیه و پارچه های اتاق فرو برود، به همین دلیل است که بسیاری از سیگاری ها بعد از مدتی دیوارها، پرده ها، لباس ها و مبلمان خود را لکه دار یا با بوی دود تنباکو می بینند. از آنجایی که بخار پس از بازدم خیلی سریع ناپدید می شود، این موضوع برای ویپرها نگران کننده نیست. و با توجه به بوی شیرین میوه ای-مایع الکترونیکی که در آن باقی می ماند، در جو برای شما و دیگران در مجاورت بسیار خوشایندتر است.

5. طعم های قابل خرید ویپ بسیار بیشتر از تنباکو است.

با ممنوعیت محصولات تنباکوی طعم‌دار در اتحادیه اروپا در ماه مه 2020، اکنون گزینه‌های کمتری در دسترس سیگاری‌ها وجود دارد، در حالی که تقریباً هیچ محدودیتی برای طعم‌های مایع الکترونیکی موجود وجود ندارد، و این تجربه را هم برای ویپرها و هم برای اطرافیان بهتر می‌کند. بسیاری از انتخاب‌های مایع الکترونیکی مختلف از انواع میوه و دسر است، از چیزکیک گرفته تا طعم‌های طراوت‌بخش استوایی، ویپر‌ها برای انتخاب گزینه های بسیاری دارند و اگر به طور مرتب طعم‌ها را تغییر دهند، کمتر با مشکل زبان ویپر مواجه می‌شوند.

6. می توانید از ویپ خود در جاهایی که نمی توانید سیگار بکشید استفاده کنید.

در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای ممنوعیت ویپ در داخل خانه به طور کلی وجود ندارد. همانطور که در مورد سیگار انجام شد، اگرچه بسیاری از شرکت‌های خصوصی سیگارهای الکترونیکی را با سیگارهای تنباکو ترکیب می‌کنند، بنابراین بسته به قوانین جایی که هستید، ممکن است لازم باشد یا نباشد که بیرون بروید تا ویپ استفاده‌کنید.

7. سیگارهای الکترونیکی هنگام بازدم مواد شیمیایی مضر تولید نمی کنند.

از آنجایی که در مقایسه با سیگار تنباکو مواد اصلی در ویپ شما بسیار کمتر است، در بخاری که بازدم می شود نیز ترکیبات کمتری وجود دارد! بیشتر مایعات الکترونیکی فقط حاوی چهار ماده اصلی هستند، یک پایه PG (پروپیلن گلیکول) و VG (گلیسیرین گیاهی)، نیکوتین و طعم دهنده های ویپ، که مصرف همه آن ها بی خطر است. از سوی دیگر، سیگارهای تنباکو حاوی بیش از 5000 ماده شیمیایی در هنگام بازدم دود هستند. این بدان معنی است که ویپ بسیار ایمن تر است زیرا شما اطلاعات بیشتری در مورد آنچه در مایع الکترونیکی وجود دارد به عنوان مقایسه با سیگار دارید. ویپ کاملاً بی ضرر نیست، اما خطر کمتری نسبت به سیگارکشیدن دارند.

8. می توانید همزمان ویپ و سیگار بکشید.

یکی دیگر از دلایلی که ویپینگ کمک خوبی برای ترک سیگار می کند و یکی از دلایل محبوبیت آن این است که شما نیازی به ترک ناگهانی ندارید! بسیاری از ویپرها یک رویکرد ترکیبی دارند و برای کمک به کاهش مصرف سیگار، مثلاً در محل کار یا هنگام رفت و آمد، از ویپ استفاده می کنند، اما در خانه به سیگارکشیدن ادامه می دهند یا برعکس. سپس، با گذشت زمان، می توانید شروع به کاهش مصرف سیگار خود کنید و امیدواریم که به ترک مصرف تمام وقت برسید!

9. با گذشت زمان می توان مصرف آن را کاهش داد.

اکثر طیف‌های مایع الکترونیکی چند گزینه قدرت متفاوت را در اختیار شما قرار می‌دهند تا به شما اجازه دهند مصرف نیکوتین خود را به طور منظم کنترل کنید. خرید ویپ بدان معناست که شما می توانید به تدریج مصرف نیکوتین خود را به گونه ای کاهش دهید که برای شما مفید باشد، چیزی که اغلب با سیگارهای تنباکو امکان پذیر نیست. با پایین‌آوردن ذره ذره غلظت نیکوتین دلخواه خود، می توانید به راحتی میل خود را ارضا کنید و شروع به کاهش مصرف کلی خود کنید. حتی یک کیت نیکوتین 0 میلی گرمی را مصرف کنید، تا زمانی که کاملاً عاری از دود شوید و دیگر نیازی به استنشاق از آن دو نباشد!

اگر تصمیم به خرید ویپ دارید بر روی لینک زیر کلیک کنید:

خرید ویپ

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم